by

Etui na dowód rejestracyjny

Większość z nas trzyma dokumenty w portfelu wraz z pieniędzmi. Niemniej jednak często potrzebujemy czegoś bardziej poręcznego o mniejszych rozmiarach, w którym można pomieścić dokumenty oraz inne dokumenty. Wtedy najbardziej optymalne będzie etui na dokumenty.

Etui na dokumenty i dowód rejstracyjny

etui na dokumenty

Większość etui na dokumenty jest małym przedmiotem o płaskim kształcie, który ma na celu przechowywanie różnego rodzaju dokumenty. Doskonale nadają się do przechowywania dowodu rejestracyjnego, prawa jazdy, dowodu osobistego czy kart płatniczych. W porównaniu do portfela etui na dokumenty jest dużo bardziej poręczne i zajmuje mniej miejsca.

Kto korszysta z różnego rodzaju etui?

Wiele osób korzysta z etui na dokumenty, aby trzymać oddzielnie dokumenty i karty płatnicze oraz gotówkę. Zwiększa to poziom bezpieczeństwa w razie wypadku kradzieży lub zgubienia. Tym bardziej, gdy portfel i etui na dokumenty trzyma się oddzielnie. Etui na dowód rejstracyjny jest za to idealnym wyborem dla kierowców. Zapobiega ono zgubieniu ważnych dokumentów. Bardzo wiele kierowców decyduje się na zakup specjalnego etui na dwód rejstracyjnych.

Etui na dokumenty

Etui na dokumenty jest świetnym wyborem dla osób nie noszących portfela z banknotami i monetami, a za to płacących kartami płatniczymi lub telefonem. Ponadto jest przydatne dla kierowców chcących zatrzymać dowód rejestracyjny w innym miejscu niż portfel. Przydaje się zwłaszcza wtedy, gdy wspódzieli się z kimś dowód rejstracyjny.

Jeśli jesteś zainteresowany kupnem etui, to zapraszamy na:

https://www.skorzany.com/pl/c/Etui-i-wizytowniki/19