by

Renowacja samochodu – na czym polega auto detailing?

Z upływem czasu nasz samochód traci na wartości rynkowej. Nie jest już najnowszy, najszybszy czy najlepszy. Cena takiego pojazdu zaczyna automatycznie spadać. Nie jesteśmy w stanie sprzedać naszego auta po takiej cenie, która by nas usatysfakcjonowała. Istnieje jednak ciekawy sposób na poradzenie sobie z tym problemem. Podniesienie wartości rynkowej może zagwarantować nam kompleksowa renowacja naszego pojazdu. Przywrócenie go do stanu pierwotnego. Tak samo pod względem technicznym jak i wizualnym. Zabieg ten nazywany jest auto detailingiem i z roku na rok staje się coraz popularniejszy wśród wielu kierowców zamierzających sprzedać swój samochód, szczególnie po większej cenie. Auto detailing z pewnością ma sens i warto korzystać z tego typu usług nie tylko w momencie planowanej sprzedaży.

 

 

Korekta lakieru i nie tylko

Wielu osobom wydaje się, że auto detailing polega na korygowaniu brakujących fragmentów lakieru. Nie możemy się z tym nie zgodzić. Nie zmienia to faktu, że usługa ta jest dużo bardziej rozbudowana i możemy liczyć na znacznie więcej. Auto detailing to kompleksowe usługi pielęgnacyjne dla pojazdów, zarówno od zewnątrz jak i wewnątrz. Uzupełnianie lakieru to jedna z wielu czynności jaka nachodzi na cały zabieg. Dodatkowo można liczyć na klasyczne woskowanie, które nadaje blasku nadwoziu. Z kolei części wewnętrzne to praca nad kokpitem. Należy także zwrócić uwagę na dokładne pranie tapicerki samochodowej, odkurzanie i oczyszczanie powietrza. Pakiety usług są zazwyczaj zróżnicowane i adekwatne do naszych aktualnych potrzeb. Auto detailing jest stosowany również w przypadku renowacji samochodów zabytkowych.

 

detailing

 

Detailing Kraków – sprawdź gdzie jest dostępny!

Usługi detailingowe i nie tylko można znaleźć w profesjonalnej auto myjni. Renegades Garage to gwarancja wysokiej jakości usług i rzetelnej obsługi. Detailing Kraków to najlepszy sposób na przywrócenie pojazdu do jak najlepszego stanu technicznego i wizualnego. Kompleksowe usługi zewnętrznych części jak i kokpitu z pewnością zwiększą wartość rynkową samochodu. Dodatkowe informacje jak i kontakt dostępny jest pod tym adresem internetowym – www.myjniakrakow.com/.